Bostancı Şubesi
Prof. Dr. Ali Nihat Tarlan Caddesi, İkidede Apartmanı No:35 k:2 Daire:8 Bostancı/ İstanbul
Şişli Şubesi
Fulya Mh. Aytekin Kotil Cd. No:27 İnci Apt. D:9, Şişli/İstanbul
Ataşehir Şubesi
Atatürk Mahallesi Vatan Cad. No.32 Ataşehir/İstanbul
ANEZ Kids
Atatürk Mahallesi Vatan Cad. No.32 Ataşehir/İstanbul

HAKKIMIZDA

Anez Psikolojik Danışmanlık

“Anez Psikolojik Danışmanlık Merkezi” alanında uzman ekibiyle misafirlerine; kendilerini rahat ve güvende hissettikleri, yargılanmadıkları ve en önemlisi anlaşılabildikleri bir ortam sağlamak amacıyla kurulmuştur. Kişilerin kendi iç dünyalarında yaşadıkları problemleri, çaresizlikleri, arada kalmışlık ve tükenmişlikleri çözebilmek adına sizlerle buluşmak istiyoruz. Bu amaçla önceliğimiz; bilimsel temele dayalı, psikoloji etik kurallarına bağlı, güler yüzlü, danışan odaklı bir yönetim politikası.

Her birimizin Anne karnında başlayan hayat yolculuğu bebeklik, çocukluk, gençlik, olgunluk ve yaşlılık sürecinde devam ediyor. En büyük arzumuz siz değerli danışanlarımızın ‘hayat serüveninde’ tıkanıklıklarınızı çözebilmenize, ilişkilerinizi sağlıklı bir şekilde sürdüre bilmenize ya yaşam kalitenizi arttırabilmenize yardımcı olabilmektir.

Kurumumuzda Bireysel danışmanlık, Aile ve çift danışmanlığı, Cinsel danışmanlık, Çocuk ve Ergen danışmanlığı, Dil ve Konuşma Problemleri, Kariyer danışmanlığı ve iş psikologluğu alanlarında hizmet vererek sizlerin her alanda yanınızda olmayı misyon edindik.

Diğer taraftan siz değerli danışanlarımıza hem Anadolu Yakası hem de Avrupa yakasında hizmet vermekteyiz.Anadolu yakası şubemiz için Kadıköy- Bostancı'da (minibüs caddesi yolu üzerindeki kiliniğimizde) bize ulaşabilirsiniz. Avrupa Yakası için Şişli’de Cevahir Avm’nin otopark girişinin hemen karşısında bulunan merkezimizden randevu alabilirsiniz. Merkezlerimiz sizlere ulaşım olarak da kolaylık sağlamaktadır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Merkezimizde Psikolojik danışma ve rehberlik hizmetlerimizde gönüllülük esas alınır. Uzmanlarımız yardım vermeye, danışanlarımızın da yardım almaya gönüllü olması hizmetin amacına ulaşması bakımından çok önemlidir. Bunun yanı sıra amacımıza hizmet ederken Koşulsuz Kabul ve Saygı esas alınır, Bireysel farklılıklara saygı önceliklerimizdendir. Danışanlarımızın inanç, değer ve kişisel özellikleri ne olursa olsun, bireyler arası farklara saygı temelinde psikolojik danışma ve rehberlik hizmeti sunulur.

Danışanlarla ilgili konu ve sorunlar içtenlikle ele alınır ve saydamlık ilkesine bağlı kalınarak ilgili konu üzerinde duygu ve düşüncelerin gerçekçi ve dürüst bir biçimde dile getirilmesine önem verilir. Merkezimizde çalışan uzmanlarımız, alanları ile ilgili gerekli tüm eğitim ve dereceleri almış, bilimsel, etik önceliklere önem veren, kendilerini geliştirmeyi sürdüren, mesleki gözetim ve dayanışma içinde etkinliklerini gerçekleştiren profesyonel kişilerdir.

Yasal Bilgiler

Gizlilik ve Kişisel Verileri Koruma Politikası Aydınlatma Metni Çerez (Cookie) Politikası
Copyright © 2022 ANEZ Psikolojik Danışmanlık Merkezi